wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Loty Widokowe
Event lotniczy zapewnią Państwu niecodzienne atrakcje dla gości - klientów, partnerów firmy czy pracowników. Każdy z nas miał marzenia o lataniu. Spojrzenie na świat z góry jest niezapomnianym wrażeniem, które uczestnicy zapamiętają na długo. Jeszcze kilka lat temu było ono zarezerwowane jedynie dla pilotów i ludzi bogatych. Teraz każdy może dołączyć do grona osób które mogą zasmakować wolności w zupełnie innym wymiarze.

Proponujemy Pańswtu:
- lot widokowy szybowcem to przygoda w statku powietrznym bez napędu, wykorzystującym do lotu prądy powietrza. Aby mógł wznieść się na wysokość lotu potrzebuje jednak pomocy wyciągarki, lub samolotu z napędem, który zholuje go w przestrzeń powietrzną. Lot szybowcem odbywa się na wysokości około 300 do 500 m, a więc całkiem sporą, która umożliwia podziwianie okolicy, oraz wykonanie zdjęć widokowych. Dodatkowo jeśli w trakcie lotu pilot wyrazi zgodę będziesz mógł przejąć ster i pokierować tym smukłym statkiem powietrznym.

- lot widokowy samolotem, który na pewno zapewni doznania uczestnikom eventu. Loty widokowie samolotem najczęściej odbywają się na pasażerskich samolotach Cessna, które doskonale sprawdzają się do celu jakim jest podziwianie okolic z lotu ptaka. Samoloty te pozwalają na lot jednej, lub kilku osób w zależności od oferty.
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2024 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM