wyjazdy integracyjne dla firm akteon
GPS CROSSING

GPS CROSSING / BIEG NA ORIENTACJĘ
Jest to atrakcyjna forma aktywnego spędzenia czasu, podczas której uczestnicy podzieleni na zespoły mają za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu, swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Dobieramy skale trudności trasy czy czas trwania gry pod każdego klienta indywidualnie. Orientacja w terenie odbywa się za pomocą GPS-ów, kompasów lub mapy. Zabawę możemy zorganizować w dowolnie wybranym przez klienta miejscu. Do gry GPS-crossing możemy dołączyć wiele zadań specjalnych, które są obsługiwane przez instruktorów. Zabawa ta, więc łącz wiele elementów integracyjnych zespół od wspólnej nawigacji w terenie po zadania, które muszą wykonać razem, aby je zaliczyć.

Scenariusz 1
GPS Crossing z samymi punktami kontrolnymi, zagadkami, rebusami, bez zadań specjalnych z instruktorami. Gra rozpoczyna się odprawą, podczas której, prowadzący imprezę, podzieli uczestników na grupy oraz wytłumaczy przebieg i zasady zabawy. Uczestnicy dostają karty zadań, gdzie wpisują swoje odpowiedzi lub zaznaczają znaleziony punkt, odbijając pieczątkę specjalnym perforatorem. Zadaniem grup jest odnalezienie jak największej ilości punktów kontrolnych, zagadek czy rebusów, które są zlokalizowane w terenie oczywiście wszystko w zadanym limicie czasu. Grupy poruszają się same bez instruktorów, a punkty w terenie odnajdują przy pomocy GPS-ów, mapy i kompasów. Liczy się zgranie zespołu, wspólny pomysł na przebieg trasy oraz oczywiście spryt i wiedza przy rozwiązywaniu zagadek. Wygrywa ten zespół, który uzyska jak największą liczbę punktów.
Czas trwania zabawy: zawsze dostosowujemy do możliwości czasowych grupy. Minimum to 2 godziny, a maksimum zależy od klienta.
Liczba uczestników: Zabawę tę można przeprowadzić dla 10 jak i dla 200 osób.
Miejsce wykonania zabawy: Dowolne miejsce, praktycznie bez ograniczeń. Atutem tej gry jest to, że może się ona zacząć i skończyć przy hotelu. Terenem pod zabawę mogą być góry, lasy, parki, okolice jezior itp.
Imprezę koordynuje prowadzący i zabezpieczający zabawę instruktor.

Scenariusz 2
GPS Crossing z punktami kontrolnymi, zagadkami, rebusami oraz zadaniami specjalnych z instruktorami. Gra rozpoczyna się odprawą, podczas której prowadzący imprezę, podzieli uczestników na grupy oraz wytłumaczy przebieg i zasady zabawy. Uczestnicy dostają karty zadań gdzie wpisują swoje odpowiedzi lub zaznaczają znaleziony punkt, odbijając pieczątkę specjalnym perforatorem. Na punktach z zadaniami specjalnymi, zostaną poinstruowani jak mają wykonać zadanie i ile punktów za nie dostaną. Zadaniem grup, jest odnalezienie jak największej ilości punktów kontrolnych, zagadek, rebusów i zadań specjalnych, które są zlokalizowane w terenie oczywiście wszystko w zadanym limicie czasu. Grupy poruszają się same bez instruktorów, a punkty w terenie odnajdują przy pomocy GPS-ów, mapy i kompasów. Liczy się zgranie zespołu, wspólny pomysł na przebieg trasy oraz oczywiście spryt i wiedza przy rozwiązywaniu zagadek. Wygrywa ten zespół, który uzyska jak największą liczbę punktów.
Część punktów to zadania specjalne z instruktorami. Tutaj możliwości zadań jest bardzo dużo:
- atrakcyjne zadania linowe
- teambuildingowe, gdzie cała grupa musi odpowiednio współpracować
- zadania logiczne
- zadania z pierwszej pomocy
- jeśli w okolicy jest jezioro lub rzeka, różnego typu zadania na wodzie np. budowa tratwy
- zadania survivalowe
- strzelinca; łuki, paintball, ASG

Czas trwania zabawy: zawsze dostosowujemy do możliwości czasowych grupy. Minimum to 2 godziny, a maksimum zależy od klienta.
Liczba uczestników: Zabawę tę można przeprowadzić dla 10 jak i dla 200 osób.
Miejsce wykonania zabawy: Dowolne miejsce, ale z zastrzeżeniem, że nie wszędzie da się wykonać i przeprowadzić każde zadanie specjalne. Atutem tej gry jest to, że może się ona zacząć i skończyć przy hotelu. Terenem pod zabawę mogą być góry, lasy, parki, okolice jezior itp.
Imprezę koordynuje prowadzący i zabezpieczający zabawę instruktor.

Scenariusz 3
GPS Crossing w formie rajdu pieszego z punktami kontrolnymi, zagadkami bez lub z zadaniami specjalnych z instruktorami. Scenariusz polega ten na tym, że uczestnicy podzieleni są na grupy wyruszają na pieszy rajd a celem ich jest wyznaczone miejsce, do którego muszą dotrzeć w zadanym limicie czasu.Tam możemy zorganizować wieczorną biesiadę przy ognisku. Aby nie było z byt nudno zadaną trasę pokonują przy pomocy GPS-ów, mapy i komasów. Po drodze odnajdują punkty kontrolne lub zaliczają zadania specjalne z instruktorami. Grupy poruszają się same lub z instruktorami. Liczy się zgranie zespołu, wspólny pomysł na przebieg trasy oraz oczywiście spryt i wiedza przy rozwiązywaniu zagadek. Koncepcja tego scenariuszu daje możliwość zorganizowania aktywnego spędzenia czasu na 2-3 godziny jak również na całodniową zabawę.

Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2023 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM