wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Wyjazdy Incentive

Zaufaj profesjonalistom!

Organizujemy wyjazdy incentive w najrozmaitsze zakątki świata, zarówno do malowniczych miejsc w Polsce, jak również do najdalszych zakątków naszego globu.


Przygotowywane przez nas programy posiadają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Możemy zorganizować wyjazd typowo off-roadowy po Ukrainie czy Rumunii. Wycieczkę objazdową po niesamowitej Gruzji czy Namibii, a także program „ekstremalny” w Słowenii, gdzie uczestnicy poznają co to canyoning, rafting czy wspinaczka.

 

Celem jest nie tylko odpoczynek, poznawanie zupełnie nowych kultur i ich zwyczajów, zdobycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim poprawa relacji w firmie, zbudowanie więzi i integracji na każdym szczeblu zawodowym.

 

Zorganizujemy wyjazdy incentive zarówno dla Państwa pracowników, klientów, jak i kontrahentów. Dobierzemy miejsce, harmonogram dopasowany do potrzeb, oczekiwań, do specyfiki organizacyjnej przedsiębiorstwa. Zapewnimy nie tylko bogaty program, ale przede wszystkim profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu.

wyjazdy incentive, wyjazdy firmowe 4x4
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2021 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM