wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Imprezy Integracyjne
Naszą przygodę z imprezami integracyjnymi rozpoczęliśmy już w roku 2001. Wtedy tego imprezy dopiero raczkowały a my z roku na rok nabieraliśmy doświadczenia i nowych pomysłów na eventy firmowe. W pewnym momencie zrodził się pomysł również na offroadowe wyjazdy turystyczne a tego owocem jest nasza druga część firmy Podroze4x4. Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy kilkaset imprez integracyjnych i wyjazdów turystycznych w najbardziej magiczne i dziewicze zakątki naszego globu.
 
Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży a to daje nam duże możliwości realizacji imprez w szerokim znaczeniu. Począwszy od transportu, noclegów po meritum sprawy jakim jest wykonanie scenariuszu imprezy integracyjnej. Nasz zespół łączy pasja i szczere zaangażowanie we wszystko co robimy.
Są wśród nas trenerzy, ratownicy GOPR-u, podróżnicy, survivalowcy, sportowcy czy byli żołnierze. Na eventach nasi klienci świetnie się bawią, odpoczywają, wiele się uczą i zawsze powracają do nas, poszukując kolejnej dawki pozytywnych emocji.
 
Pewne stare przysłowie mówi, że „aby poznać człowieka trzeba zostać jego towarzyszem podróży”. Dzięki naszym eventom nasi klienci nie tylko nawiązują nowe znajomości, ale też mają doskonałą okazję lepiej poznać samych siebie. Z nami odnajdą drzemiące w nich uśpione talenty i umiejętności, których nie byli wcześniej świadomi.
imprezy integracyjne dla firm
wyjazdy integracyjne dla firm

Organizując imprezy integracyjne, motywacyjne oraz wyjazdy typu incentive wszystkie powierzone nam zadania opracowywujemy i dobieramy optymalnie dla potrzeb i specyfiki naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby organizowane przez nas eventy były wyjątkowe i niepowtarzalne. Specjalizujemy się w eventach które mają wszelakie znamiona outdooru. To jest nasz żywioł i na to kładziemy nacisk aby jak najwięcej czasu uczestnicy imprezy spędzili na świeżym powietrzu. Naszym ulubionym terenem działań to góry południowej Polski, to tu w sercu Beskidu Niskiego mamy swoją bazę logistyczną. Ale w zależności od potrzeb naszych klinetów organizujemy, również eventy na terenie całego kraju. Wyprawy incentive samochodami terenowymi możemy zorganizować po malowniczych bezdrożach Polski z nostalgicznymi biwakami pod gołym niebem, poprzez ekspedycje po bezdrożach Ukrainy, Rumunii czy niesamowitej Gruzji, aż po egzotyczne safari w Namibii.

Z bardziej wymagającymi klientami żądnymi mocniejszych wrażeń pojedziemy do Słowenii, gdzie poznają co to prawdziwy canyoning, rafting czy wspinaczka skałkowa. Podczas naszych eventów i ekspedycji każdy uczestnik ma możliwość bezpośredniego i czynnego uczestnictwa w akcji – podczas jazdy samochodem terenowym, pływania kajakiem czy jazdy na skuterze śnieżnym nauczy się jak poruszać się w terenie na podstawie punktów kontrolnych, zdjęć, mapy, czy GPS-u. Wspomniane zadania to tylko przedsmak tego, czego mogą spodziewać się klienci naszego biura.

Naszą ofertę kierujemy do firm, dla których wyjazdy integracyjne stanowią element zarządzania kadrami. Motywacja, budowanie pozytywnych relacji w zespołach oraz atmosfera wzajemnego zaufania to fundament naszych działań.

Celem organizowanych przez nas eventów jest nie tylko aktywny odpoczynek, poznawanie kultur, czy kształcenie nowych umiejętności, ale również budowanie więzi i integracji w firmach, na każdym szczeblu zawodowym.

Nie jesteśmy specjalistami od wszystkiego i potrafimy się do tego przyznać. Posiadamy duże zasoby sprzętowe jednak przy niektórych realizacjach działamy na podstawie współpracy z przetestowanymi firmami które specjalizują się w danych przedsięwzięciach.

Organizujemy wyjazdy zarówno dla pracowników jak i klientów. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i dobierzemy dla Was optymalną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!

 

off road, wyprawy 4x4
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2021 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM