wyjazdy integracyjne dla firm akteon
STRZELNICA SPORTOWA
Jeśli chcesz aby wyjazd integracyjny Twojej firmy nabrał oryginalnego, niesztampowego charakteru i przysporzył uczestnikom mnóstwo radości wybierz strzelnice sportową.

Eventy strzeleckie to doskonała forma spędzania czasu w ramach szkoleń firmowych i wyjazdów integracyjnych. Przygotujemy kompleksową organizacją tego typu imprez w atestowanych strzelnicach wyposażonych w kulochwyty i wszelkie środki bezpieczeństwa wymagane przez polskie prawo.

Goście przejdą szkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Imprezy integracyjne muszą być bezpieczne, dlatego zajęcia zaczynamy od prezentacji broni, wyposażenia uczestników w środki ochrony oraz omówienia zasad bezpieczeństwa i szkolenia. Zaraz po tym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w strzelaniu z broni długiej i krótkiej różnych kalibrów. Po zapoznaniu ze sprzętem i próbnych seriach przeprowadzamy turnieje strzeleckie na różnych dystansach. Uczestnicy maja do wykorzystnia ustloną wcześniej ilość szczałów. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będą doświadczeni instruktorzy. Wykorzystanie strzelnicy na imprezach integracyjnych, to szansa na niecodzienną atrakcję, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności oraz emocjonującą i bezpieczną zabawę podczas rywalizacji turniejowej. Już sam widok prawdziwej broni bojowej robi duże wrażenie. Podczas wizyty w strzelnicy możemy również zagwarantować catering.
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2024 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM