wyjazdy integracyjne dla firm akteon
QUADY I ATV
Jeżdżąc quadem czy pojazdem ATV (pojazd podobny do quada ale siedzimy w nim jak w samochodzie) nie ma dla nas znaczenia czy droga, którą się poruszmy nagle się kończy, czy też mamy ochotę wjechać w trudny, mało dostępny teren. Jazda czterokołowcami daje dużo przyjemności i adrenaliny, ponieważ te niepozorne pojazdy dzięki niewielkim rozmiarom, mogą wjechać niemal wszędzie. Quadem bez problemu pokonamy wszystkie napotkane przeszkody takie jak bagna, podmokłe tereny, strome podjazdy i zjazdy czy urwiska. Łatwość prowadzenia, bezproblemowa obsługa sprawia, że quadem czy pojazdem ATV po przeszkoleniu może jeździć każdy. Proponujemy przejazd quadami w dwóch wersjach.

- Pierwsza to przygotowujemy specjalny tor, na którym można zmierzyć się z fragmentem trudnego terenu lub rywalizować w różnych konkurencjach sprawnościowych. Tor sprawnościowy możemy wykorzystywać w większych, złożonych scenariuszach

- Organizacja wyprawy quadami lub ATV gdzie każdy z uczestników dostaje do samodzielnej dyspozycji maszynę. Podczas przemierzania różnorodnego obszaru czy to w górskich trudno dostępnych dolinach i szczytach czy na nizinach gdzie poszukamy trudno dostępnych miejsc. Uczestnicy przejazdu sprawdzą się w trudnych warunkach ale trudność trasy przejazdu może być bardzo różna, od wycieczek krajobrazowych po ekstremalne przeprawy terenowe.

Jak w każdej naszej imprezie stawiamy na bezpieczeństwo uczestników. Dlatego szczególną wagę przykładamy do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników. Niezależnie od formy wykorzystania czterokołowców na imprezie, zawsze zapewniamy odpowiedni instruktaż przed wyruszeniem na trasę, opiekę wykwalifikowanych instruktorów, sprawne i bezpieczne pojazdy oraz atestowane i specjalne kaskich i ochraniacze.
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2024 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM