wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Off-Road
Off Road to nasza specjalność. Wycieczki po ciekawych miejscach w Polsce, wyprawy do Rumunii czy przejażdżki po bezdrożach beskidzkich autami terenowymi to nasza oferta dla tych którzy chcieliby spędzić aktywnie i miło czas.

Zaczynaliśmy jazdę w terenie starymi dobrymi rosyjskim GAZ-ami, obecnie nasz „flota” to przede wszystkim sprawdzone świetne w terenie Toyoty Land Crusier, Land Rover Discovery czy Nissan Patrol.

Realizujemy: Imprezy firmowe. Oferujemy kompleksową obsługę dla firm w zakresie imprez z wykorzystaniem samochodów terenowych. Liczba osób, biorąca udział w imprezie to dla nas tylko kwestia logistyki, organizowaliśmy imprezy na 2 samochody ale i na 20. Naszym szczególnym i ulubionym miejscem organizowania Imprez dla to Beskid Niski, który znamy bardzo dobrze, a więc podczas jazdy uczestnicy zażyją mnóstwo offrodowej adrenaliny ale również dowiedzą się wiele ciekawych rzeczy o tym jeszcze „dzikim” rejonie Polski. Dostarczamy również samochody w miejsce wskazane przez klienta (wymagane jest pozwolenie właściciela terenu, na którym ma się odbywać impreza). Do każdego pojazdu zapewniamy instruktorów oraz wyposażenie gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy. Przez imprezą każdy uczestnik zostaje pouczony i przeprowadzony jest instruktaż z podstaw jazdy w terenie.

Wyjazdy turystyczne 4x4 – to oferta skierowana dla firm lub osób które chciały by spróbować alternatywnej formy turystyki i zobaczyć miejsca których nie ma szans ujrzeć z okna autokaru. Możemy stworzyć ofertę 2-3 dniowej wyprawy po Polskich bezdrożach, tygodniową wyprawę do Rumunii, Ukrainy, Albanii czy kilkunasto dniową wyprawę do Namibii czy Mongolii. Realizujemy kompleksowe wyjazdy pod względem organizacji (hotele, wyżywienie, ew. przeloty). Poruszanie się autami terenowymi daje dużo swobody i możliwości, od eksploracji ciekawych górskich rejonów, zwiedzanie rzadko odwiedzanych miasteczek po wizytę w dużych metropoliach.

Wypożyczamy samochody jak również można uczestniczyć w wyjeździe własnymi pojazdami. Jednodniowe jazdy Off Road Uwielbiasz warkot śliniak, błoto, strome zjazdy i podjazdy a nie masz swojego auta terenowego..?? zapraszamy do wynajęcia samochodu w Beskidzie Niskim gdzie pod okiem instruktora można wyszaleć się w ostrej jeździe po bezdrożach.

Wieczory kawalerskie (lub panieńskie) Wieczór kawalerski nie musi być tylko wieczornym spotkaniem w barze ale może to być niezapomniany dzień w terenie zakończony dobra zabawą w stylu góralskim w Beskidzie Niskim. Dużo błota, strome zjazdy, wyciągarki, adrenalina i ciekawe kawalerski zadania przygotowane przez instruktorów.

Szkolenie Off Road - Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, szaloną zabawę, wzrost adrenaliny - czyli wszystko to, czego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Wszystkich amatorów i pasjonatów dobrej zabawy, chcących przeżyć ciekawą przygodę, poznać smak sportowej rywalizacji i walki z trudnym terenem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi, hotelami oraz gospodarstwami agroturystycznymi na terenie Beskidów ale również w innych częściach Polski o różnym standardzie cenowym. Dlatego też możemy przygotować dla państwa ofertę “na każda kieszeń”.

Proponuje współpracę wszystkim firmom organizującym imprezy integracyjne które nie posiadają własnego sprzętu lub chcących wypożyczyć dodatkowy sprzęt. Chętnie działamy jako podwykonawca, oferując swą bazę sprzętową i doświadczenie .
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2023 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM