wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Kajaki
Kajaki, to dobry sposób na aktywny grupowy wypoczynek i wspólną świetną zabawę. Oderwiemy uczestników spływu od codziennej rutyny, pozwolimy im zapomnieć na chwilę o pracy i obowiązkach, damy poczuć smak prawdziwej przygody, ale przede wszystkim umożliwimy im poznanie się z „innej strony”. Wysiłek fizyczny, adrenalina, wyzwania na rzece czy jeziorze, zapadają długo w pamięci. Kajaki świetnie sprawdzają się również podczas gry scenariuszowej z zadaniami na orientację, teambuildingowymi czy linowymi. Podzieleni na grupy, aby wygrać Kajak GPS crossing, muszą zdobyć jak najwięcej punktów. Dodatkowo możemy zorganizować poczęstunek podczas kajakowania, gdyż nad wodą apetyt dopisuje. Każde zajęcia na wodzie, odbywają się przy użyciu bezpiecznego sprzętu i pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Scenariusz 1
Spływ kajakowy bez żadnych zadań nawigacyjnych i specjalnych z instruktorami. Grupa odbywa klasyczny spływ rzeką, która nie powinna przysporzyć kłopotów żadnemu z uczestników. Podczas spływu możliwość zorganizowania ogniska z jedzeniem, przy którym uczestnicy odpoczną i nacieszą się okoliczną przyrodą.

Czas trwania zabawy: zawsze dostosowujemy do możliwości czasowych grupy. Minimum to 2 godziny, a maksimum zależy od klienta.

Liczba uczestników: Zabawę tę można przeprowadzić od 8 do 40 osób. Wszystko od możliwości warunków rzeki czy jeziora, na której będzie przeprowadzony spływ.
Miejsce wykonania zabawy: Dowolne miejsce gdzie się da przeprowadzić bezpieczny spływ po rzece lub jeziorze. Imprezę koordynują prowadzący i zabezpieczający zabawę instruktorzy.


Scenariusz 2
Kajaki GPS Crossing z samymi punktami kontrolnymi, zagadkami, rebusami lub z zadaniami specjalnych z instruktorami. Gra rozpoczyna się odprawą, podczas której prowadzący imprezę, podzieli uczestników na grupy oraz wytłumaczy przebieg, zasady zabawy oraz bezpieczeństwo spływu. Uczestnicy dostają karty zadań gdzie wpisują swoje odpowiedzi lub zaznaczają znaleziony punkt, odbijając pieczątkę specjalnym perforatorem. Na punktach z zadaniami specjalnymi, zostaną poinstruowani jak mają wykonać zadanie i ile punktów za nie dostaną. Zadaniem grup, jest odnalezienie jak największej ilości punktów kontrolnych, zagadek, rebusów i zadań specjalnych, które są zlokalizowane w terenie oczywiście wszystko w zadanym limicie czasu. Grupy poruszają się same bez instruktorów, a punkty w terenie odnajdują przy pomocy GPS-ów, mapy i kompasów. Liczy się zgranie zespołu, wspólny pomysł na przebieg trasy oraz oczywiście spryt i wiedza przy rozwiązywaniu zagadek. Wygrywa ten zespół, który uzyska jak największą liczbę punktów.

Część punktów to zadania specjalne z instruktorami. Tutaj możliwości zadań jest bardzo dużo:
- atrakcyjne zadania linowe
- teambuildingowe, gdzie cała grupa musi odpowiednio współpracować
- zadania logiczne
- zadania z pierwszej pomocy
- zadania na wodzie np. budowa tratwy
- zadania survivalowe
- strzelinca; łuki, paintball, ASG
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2024 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM