wyjazdy integracyjne dla firm akteon
ZAJĘCIA LINOWE
To solidna dawka adrenaliny, związana z pokonywaniem własnych barier. Ciągłe wyzwanie, przełamywanie wewnętrznych lęków i obaw, umożliwiają uczestnikom poznanie swoich możliwości w warunkach ekstremalnych. Konkurencje wysokościowe to także budowanie wydajnego zespołu, pracującego w atmosferze zaufania i otwartości. Część organizowanych przez nas zadań wymaga współdziałania całej grupy. Nasza doświadczona kadra, w oparciu o techniki linowe, bez problemu zorganizuje most linowy, budowę wieży ze skrzynek, tyrolkę czy wspinaczkę po naturalnej skale. Każda z organizowanych przez nas konkurencji wysokościowych, prowadzona jest przez wyszkoloną kadrę z odpowiednimi uprawnieniami. Wykorzystywany przez nas sprzęt alpinistyczny posiada wszystkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Zawsze zapewniamy odpowiednią ilość kasków i uprzęży dla naszych uczestników.

WIEŻA ZE SKRZYNEK
To świetna zabawa która sprawdza się na większości imprez bez względu na wiek uczestników. Zawodnik wchodzi na skrzynki, które „wkłada pod siebie” i tym sposobem znajduje się coraz wyżej. Im wyższa wieża tym trudniej utrzymać równowagę. Każda wchodząca osoba jest asekurowana przez instruktora oraz posiada kask na głowie i uprząż alpinistyczną.

DRABINKA ALPINISTYCZNA
Zadanie polega na wejściu o własnych siłach lub przy pomocy zespołu na 10-cio lub 15-to lub 20 metrową drabinkę alpinistyczną. Drabinka wywija się i skręca. Słowem zabawa na całego! Do wykonania zadania potrzebne jest zgranie zespołu oraz odrobina sprawności i determinacji…

MOST LINOWY (TYBETAŃSKI)
Przejdź bez dotykania ziemi, przez most zbudowany z lin rozpiętych
w specjalny sposób, pomiędzy dwoma drzewami lub skałami. Całość chwieje się i trzęsie kilka metrów nad ziemią. Niektóre liny mostu naciągane są przez pozostałych członków grupy. Im lepiej naciągają, tym łatwiej idzie się poszczególnym śmiałkom.

MOST LINOWY PAŁKIEWICZA, LENIWIEC
Pomiędzy dwoma punktami na wysokości 5 - 15 m lub zaraz nad wodą zostaje naciągnięta lina, po której należy przeciągnąć się leżąc na niej lub na tzw. „Misia Koale”. Cała konstrukcja jest baaaardzo niestabilna… dlatego wymaga od uczestników nadzwyczaj dobrego wyczucia równowagi.

TYROLKA, ZJAZD NA LINIE
To zjazd po napiętej ukośnie linie zawieszonej pomiędzy dwoma drzewami lub pomiędzy skałą i drzewem. Uczestnik zostaje wciągnięty przez grupę lub sam dostaje się na wys. ok. 15 metrów. Po wpięciu przez instruktora do wózka zjazdowego, śmiałek zjeżdża w na linach w dół (w uprzęży alpinistycznej i kasku) a zjazd może dochodzić nawet do 100 metrów. Na dole (pod okiem instruktora) hamuje tuż nad ziemią. Adrenalina gwarantowana.

WSPINACZKA SKAŁKOWA
To ostatnio bardzo popularny sport, dający wiele satysfakcji oraz podnoszący poziom adrenaliny. Organizujemy wspinaczkę w skałkach jak i na sztucznej ścianie wspinaczkowej. Wspinać mogą się ludzie praktycznie w każdym wieku. Pod okiem doświadczonego instruktora uczestnicy, mogą zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać skalną drogę. Drogi wspinaczkowe dobieramy do umiejętności uczestników zajęć.

PODCHODZENIE I ZJAZD PO LINIE
Zadaniem uczestników tej zabawy jest podejście i zjazd lub sam zjazd na linie z dużej wysokości (ze skały, z mostu, budynku itp.). Śmiałek zostaje wpięty w linę zjazdową a następnie musi wyjść za krawędź i zjechać na dół, odpowiednio operując przyrządem zjazdowym. Oczywiście wszystko odbywa się z asekuracją, pod czujnym okiem instruktora.

MISSION IMPOSIBLE
Wybrany uczestnik przypinany jest do uprzęży. Pozostali uczestnicy maja za zadanie przy pomocy lin wciągnąć go na wysokość około 5 metrów i przetransportować nad strzeżony laserem teren. Tylko wprawnie manewrujący zespół ma szanse zdobyć skarb.

SKOK ZAUFANIA
Zadanie polega na wyjściu na eksponowane miejsce a następnie pionowy skok w dół z asekuracją.

DELIRKA
Zadanie polega na jednoczesnym przejściu przez cały zespół po nisko rozpiętej linie pomiędzy kilkoma drzewami. Zadanie wymaga dobrego zgrania i sprawnej współpracy zawodników
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2022 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM