wyjazdy integracyjne dla firm akteon
Gry Miejskie
Gra miejska to przede wszystkim atrakcyjna forma spędzania czasu w przestrzeni miejskiej. Gry mogą być bardzo różnorodne w zależności od ich tematyki, konwencji i sposobu umiejscowienia.

Podstawowym elementem każdej gry jest wykonywanie przeróżnych zadań. Mogą one przykładowo przyjąć formę zagadki, konkurencji sportowej, scenki do odegrania i wiele innych. Na całą grę składa się szereg takich właśnie konkurencji. Część z nich jest realizowana przez graczy samodzielnie, a część w interakcji z animatorami wcielającymi się w role postaci związanych z fabułą zabawy. Podczas gry miejskiej uczestnicy działają w drużynach liczących od kilku do kilkunastu osób. Dzięki temu mają szansę lepiej się poznać i zacieśnić więzi. Niektóre misje wymagają ścisłej współpracy całego zespołu, podczas gdy inne pozwalają zabłysnąć pojedynczym graczom.

Gra miejska, jak każda gra, ma zwycięzców. Dlatego właśnie, oprócz eksploracji miasta, liczy się także zdobywanie punktów. Rywalizacja zacieśnia więzi wewnątrz drużyn a także podnosi emocje towarzyszące grze. Jednym z największych atutów gier miejskich jest samo miasto. Ważne miejsca historyczne, bezcenne zabytki i dzieła sztuki są wszechobecne, toteż na każdej ulicy natrafić można na obiekt godny uwagi.

Dzięki swojej formule gry miejskie pozwalają spojrzeć na takie duże miasta jak Kraków czy Katowice jak również mniejsze turystyczne np. Krynica-Zdrój czy Zakopane z nowej „innej” perspektywy.
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2024 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM