wyjazdy integracyjne dla firm akteon
PAINTBALL
Paintball to jedna z ciekawszych strategiczno-zręczniościowych zabawa na świecie. Przeznaczona jest dla tych, którzy lubią mocne wrażenia, sportową rywalizację dającą możliwość zintegrowania zespołu oraz pozwalająca na sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. O zwycięstwie w paintballu przesądza szybkość, zdecydowanie, zdolność strategicznego myślenia i współdziałanie w drużynie. Emocje, to słowo klucz, które pozwala zrozumieć fenomen walki na kule z farbą. Choć gra jest tylko zabawą, to trafienie kulą czujemy naprawdę i naprawdę eliminuje nas ono z rozgrywki.

Podstawowym elementem do gry w paintball jest marker czyli piostlet, który za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla, wyrzuca kulki wypełnione farbą. Posiadamy szeroka ofertę scenariuszy gier animacyjnych, które indywidualnie dostosujemy do umiejętności i sprawności fizycznej uczestników. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, co umożliwi mu wspaniałą zabawę i ciekawe spędzenie czasu.

Paintball nie stwarza problemu z wejściem w scenariusz, gdyż nie wymaga żadnego udawania. Gra jest prawdziwa, zasady realne, a emocje wysokie.

Rozgrywki paintballowe wymagają współpracy w zespole, bo tylko ona daje szanse zwycięstwa. Rywalizacja drużyn motywuje do działania, a emocje pozwalają na naturalne zachowania w grupie. Jeśli chcecie poznać lidera zespołu, spójrzcie, co dzieje się podczas paintballowej rozgrywki.

Paintball doskonale wzbogaca imprezy integracyjne dla firm, wyjazdy integracyjne i wszelkie spotkania plenerowe. Może stanowić jeden z elementów szerszego programu integracyjnego lub być samodzielną atrakcją dnia lub aktywnym przerywnikiem podczas szkolenia. Podstawowe zasady gry są bardzo proste i zrozumiałe: zostałeś trafiony – odpadasz, trafiłeś przeciwnika – on odpada. Dalsze reguły mogą się różnić w zależności od scenariusza oraz rodzaju pola gry. Jeśli impreza integracyjna ma przynieść prawdziwe emocje i szanse na kontrolowane, pozytywne szaleństwo, to paintball jest dobrym pomysłem.

Imprezy integracyjne muszą spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa, a paintball się w te kryteria wpisuje. Każdą imprezę rozpoczynamy od szkolenia z zasad bezpieczeństwa, obsługi sprzętu i reguł gry. Uczestników wyposażamy w kombinezony ochronne oraz atestowane, paintballowe maski ochronne. Teren gry odgradzamy specjalistyczną siatką, a do gry stosujemy kule renomowanych producentów, dostosowane do sezonu. Rozgrywki prowadzą doświadczeni instruktorzy, a na co dzień aktywni gracze, którzy doskonale wiedzą co dzieje się na polu i potrafią udzielić zespołom cennych rad taktycznych.
Chcę dowiedzieć się więcej
już teraz!
REFERENCJE
kreskasmall.jpg
SPRAWDŹ TEŻ
kreskawhite.jpg
Image
Image
Image
Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
kreskasmall.jpg
Akteon - Dostarczamy Emocji!

Gorlice / Kraków / Nowy Sącz / Rzeszów
Działamy na terenie całego kraju!
Mariusz - właściciel, wyjazdy typu incentive, integracje
tel: +48 607 955 607
mariusz@akteon.pl

Marcin - dyr. ds rozwoju, klient grupowy, integracje
tel: +48 884 777 809
marcin@akteon.pl

Michał - instruktor prowadzący wyprawy, klient indywidualny
tel: +48 690 955 900
michal@akteon.pl
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Akteon
Programy
Atrakcje
Copyright © 2023 Wyjazdy integracyjne dla firm imprezy integracyjne AKTEON. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM